Založ si blog

Blíži sa výnimočný deň – 30. máj!

Každoročne, 30. mája, sa vylieva Božia sila do stvorenia. Je určená k jeho ďalšiemu trvaniu a fungovaniu.

V čistote a pokore otvorme svoje duše a čerpajme z nej toľko, koľko len môžeme, pretože to budeme veľmi potrebovať. Budeme to tak veľmi potrebovať, že stojí za to, aby sme v ten deň odložili všetky svoje povinnosti, stíšili sa a vnútorne sa otvorili k prijatiu vznešenej sily, prichádzajúcej Zhora.

V tento deň, najmä v dopoludňajších hodinách, v čase vrcholného prílevu sily, si dobre všimnime prírodu. Bude nehybná a akoby skamenená, v posvätnej bázni pred neopisateľnou vznešenosťou toho, čo sa práve deje. Naozaj dobre si v tento deň všimnime prírodu a pochopíme, že sa deje skutočne niečo výnimočné.

Aj my máme byť toho účastní. Máme sa v posvätnej bázni otvoriť najvznešenejšej Božej sile, prúdiacej Zhora, obnovujúcej život a umožňujúcej ďalšie trvanie univerza.

Preto čerpajme, čerpajme a čerpajme, aby sme s Božou pomocou a v podpore jeho sily dokázali zvládnuť všetko to neľahké, čo prichádza vinou nášho odklonu od Stvoriteľa a jeho Vôle.

Dodatočné vysvetlenie pre všetkých, ktorí sa s týmito informáciami stretávajú prvý raz:

V Novom Zákone sa píše, že 40 dní po svojom zmŕtvychvstaní vystúpil Kristus na nebesia. V tento deň bol tiež zoslaný Duch Svätý na zhromaždených apoštolov. Prijali ho v podobe plameňa, žiariaceho nad hlavou každého z nich.

Kresťania slávia deň nanebovzatia Krista a zoslania Ducha Svätého na apoštolov ako Turíce.

Tento deň však nebol ojedinelým javom. Išlo o 30. máj, čiže o každoročné vylievanie Božej sily do stvorenia, ktorú mohli prijať duchovne otvorení apoštoli.

Kristus, 40 dní po svojom zmŕtvychvstaní, čakal práve na tento deň. Počas neho sú totiž, kvôli prúdiacej sile Zhora, otvorené brány všetkých nebies. A práve cez tieto otvorené brány mohol Kristus vystúpiť až k svojmu Otcovi.

A výnimočný deň, 30 máj, sa opäť blíži! Nebuďme preto už ďalej nevedomí, ako doposiaľ, ale vedome využime požehnanie, ktoré nám z tejto veľkej milosti plynie.

O životnej potrebe dôvery v dňoch zúfalstva

28.06.2022

Pred stáročiami predpovedaná veľká očista nastala! Všetko, čo na nás v poslednej dobe dopadá, je toho svedectvom. Dianie na zemi prudko zovrelo ako voda v hrnci. A zovrelo preto, lebo našu planétu zasahuje zvýšená žiara Pánovho Svetla. Tak, ako v žiare slnka a v horúčave leta dozrieva na poliach všetko k žatve, rovnako aj v žiare Svetla Najvyššieho v nadchádzajúcej [...]

Hviezda súdu prichádza!

23.06.2022

K Zemi sa blíži súd! Jeho priebeh bude závisieť od postoja ľudí. Od toho, nakoľko vo svojom živote stoja alebo nestoja v súlade so Zákonmi stvorenia, čiže v súlade s Božou Vôľou! Čím väčší bude tento súlad, tým menšie negatívne dôsledky bude mať pre našu civilizáciu postupné približovanie sa hviezdy súdu. Skúsme si teoreticky predstaviť, že by sa na Zemi do [...]

Prečo sa deje to, čo sa deje? A ako sa správne zachovať?

20.06.2022

Málokto tuší, že všetko to doposiaľ nevídané, čo sa deje a čo po sebe nasleduje v rýchlom slede, počnúc pandémiou, vojnou a infláciou, je spôsobené zvýšeným tlakom Božieho Svetla. V jeho žiarení sa ľudia na zemi ocitli ako rastliny v skleníku, ktoré sú urýchlene nútené priniesť plody všetkého, čo sa v nich nachádza. Ale pretože skutočné dobré chcenie na [...]

zbraň, vražda, zločin, pištoľ

V obci vo francúzskej časti Pyrenejí zastrelili dvoch učiteľov

05.07.2022 19:05

Po podozrivom pátra asi 60 príslušníkov bezpečnostných síl.

Medveď

V pondelok "padol" ďalší problémový medveď

05.07.2022 18:44

Pri osade Iviny v okrese Detva v pondelok Zásahový tím odstránil problémového medveďa.

okresny súd bratislava III

NBÚ: Pri razii na súde pochybili policajti, ich postup bol 'značne neštandardný'

05.07.2022 17:00

Razia NAKA na bratislavskom okresnom súde stála miesto predsedu súdu Romana Fitta. Podľa Národného bezpečnostného úradu urobili chybu policajti.

Punta Rocca / Ľadovec / Príroda / Alpy /

Nezvestných horolezcov v talianskych Alpách hľadajú aj dronmi. Nádej na ich záchranu však slabne

05.07.2022 16:58

Medzi nezvestnými sú i traja českí občania. Masa odtrhnutého ľadovca sa rútila dolu svahom rýchlosťou 300 kilometrov za hodinu.

Štatistiky blogu

Počet článkov: 579
Celková čítanosť: 1469709x
Priemerná čítanosť článkov: 2538x

Autor blogu

Kategórie